پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

20بهمن ماه زمان برگزاری دومین یادواره شهدای شهر کلات

امام جمعه کلات در جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی برای برگزاری دومین یادواره شهدای شهر کلات بر انتقال افکار،اندیشه ها،اخلاقیات شهدا به نسل جوان برای بیمه نمودن آنان در مقابل  توطئه ها ودسیسه های شیطانی تاکید کرد.

‹‹حجت الاسلام قلی زاده››افزود:تشکیل دبیرخانه دائمی یادواره شهدا از اقدامات ضروری است که باید در سریعترین زمان  در راستای فراهم نمودن مقدمات برگزاری یادواره شهدای شهر کلات تشکیل شود .

لطفا ادامه مطلب

 


فرماندار کلات هم در ادامه جلسه طی سخنانی گفت:شهدا با دفاع از حریم ولایت وکیان نظام اسلامی نامشان را در تاریخ جاودانه کردند وما بازماندگان از قافله شهدا وظیفه داریم راه سعادت بخشی را که آنان با تاسی به قیام اباعبدالله الحسین(ع)ترسیم کردند با تمام وجود ادامه دهیم وهموراه در تبعیت از ولایت در صحنه باشیم وهمپای ولی امر خویش برای پیشرفت همه جانبه کشور ومقابله با تمامی توطئه ها آماده باشیم.

‹‹محمد رضا قره خانی ››افزود: با توجه به برگزاری موفق اولین یادواره شهدای شهر کلات در 20بهمن ماه سال گذشته پیشنهاد می کنم در سال جاری وسال های آتی در تقویم اجرایی شهرستان این روز به نام شهدای شهر کلات ثبت وهر ساله در این روز با برگزاری یادواره شهدای شهر کلات از مقام شامخ شهدا تجلیل وخانواده های معظم این بزرگواران مورد تکریم قرار گیرند.

[ ۱۳٩۱/۱٠/٢٠ ] [ ٧:٥٢ ‎ب.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]