پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

برگزاری نشست های بصیرتی در کلات-زاوین ولاین

نشست بصیرتی به همت سپاه ناحیه کلات در شهر های کلات،زاوین وروستای لاین نو در مرکز دهستان هزار مسجد برگزار شد.

مسئول سیاسی سپاه حمزه سیدالشهدا (ع) در جمع بسیجیان خواهر وبرادر شهرستان طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای جنگ تحمیلی اظهار داشت: در دوران هشت سال دفاع مقدس رزمندگان اسلام با تکیه بر ایمان خویش وبا تبعیت محض از فرامین امام امت توانستند رژیم جنایتکار بعثی را به شکست بکشانند وتوطئه های آمریکا وهمپیمانان منطقه ای وفرامنطقه ای این رژیم را خنثی کنند واجازه ندادند حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی به دست دشمن بیفتد.

لطفا ادامه مطلب


سرهنگ سعادتی افزود: دشمنان نظام اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب در حال مقابله با نظام اسلامی هستند ودائما  تاکتیک های خود را برای  ضربه زدن به انقلاب اسلامی تغییر می دهند.

وی افزود: آمریکای جنایتکار در دوران جنگ تحمیلی با پشتیبانی تمام عیار از صدام بعثی وارد جنگ فیزیکی با ایران اسلامی  شد وبا حمایت های لجستیکی واطلاعاتی قصد براندازی این نظام الهی را داشت که به فضل الهی وباشهادت طلبی فرزندان این ملت  متحمل شکست شدند.

وی افزود: دشمن همینک تاکتیک خویش را عوض نموده وبا تهاجم نرم وفرهنگی وارد نبردی تمام عیار با ملت انقلابی ما شده است چراکه در جنگ جدید دشمن فکر ،روح وروان فرزندان ما را نشانه گرفته است لذا امروز رسالتی سنگین بر عهده تک تک ما نهاده شده است تا با تکیه بر باور های دینی واعتقادی توطئه های دشمنان را خنثی نماییم.

وی با اشاره به تحولات سوریه افزود: دشمنان اسلام به دنبال تضعیف محور مقاومت در منطقه  وتقویت جایگاه رژیم اشغالگر اسرائل هستند اما دشمن باید بداند که با هوشیاری مسلمانان این توطئه شوم آنان محکوم به شکست است.

[ ۱۳٩۱/٧/٥ ] [ ۱:٤٧ ‎ق.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]