پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

اجرای فریضه امر به معروف ونهی از منکر در شهرستان کلات

 

 

 

 

 

فرماندار کلات: گسترش امر به معروف و نهی از منکر در تمامی زمینه‌ها ضروری است

 
خبرگزاری آریا- فرماندار کلات گفت: بسط و گسترش امر به معروف و نهی از منکر در تمامی زمینه‌ها لازم و ضروری است.
به گزارش خبرگزاری آریا، محمدرضا قره‌خانی دراولین جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کلات گفت: با توجه به تلاش دشمن در زمینه ایجاد انحرافات فرهنگی، افراد جامعه باید با زنده نگه داشتن فریضه امر به معروف و نهی از منکر این تلاش های دشمنان را کمرنگ کنند.
وی ترویج فرهنگ کار و تلاش در جامعه را یکی از راه‌های جلوگیری از منکرات دانست و افزود: اگر بتوانیم فرهنگ کار و تلاش را در جامعه نهادینه کنیم در حقیقت می توانیم علاوه بر کمک به اقتصاد کشور نسبت به کاهش منکرات در جامعه گام برداریم.

فرماندار کلات خاطرنشان کرد: نهادینه شدن امر به معروف و نهی از منکر در جوامع کوچکتر مانند روستاها با کمک روحانیون، پایگاه های بسیج، دهیاران و شوراهای اسلامی روستا امکان پذیر است.
فرماندار کلات در بخش دیگری از سخنان خود نهادینه کردن فرهنگ و تفکر بسیجی را از مهمترین عوامل ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر دانست.
حجت الاسلام قلی زاده امام جمعه کلات و رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان نیز در این جلسه ضمن تبریک سال جهاد اقتصادی گفت: در سال جاری باید با برنامه ریزی دقیق در جهت گسترش معروفات در جامعه گام برداشت و همچنین با مصادیق منکر برخورد کرد.
حجت الاسلام قلی زاده ایجاد موج مردمی در جامعه برای گسترش معروف و مقابله با منکر را بسیار مهم دانست و افزود: با بسط اعمال پسندیده در جامعه، مردم از منکرات دوری خواهند کرد.
امام جمعه کلات همچنین خواستار برگزاری جلسات اخلاق برای مدیران ادارات و فرهنگیان شهرستان شد و اظهار داشت: با توجه به استقبال مدیران از این امر می توان به احیای این فریضه الهی کمک کرد.

[ ۱۳٩٠/٥/٢٠ ] [ ۱۱:۱٢ ‎ب.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]