پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

تشکیل ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در کلات

ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در کلات تشکیل شد

لطفا ادامه مطلب


کلات،قربانیان/

ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور فرماندار،فرماندهی سپاه کلات ومسئولان ادارات تشکیل شد.

فرماندار کلات در این جلسه طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای جنگ تحمیلی گفت: نبردجانانه ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس، تا ابد نظام اسلامی را در برابر هجمه های دشمنان بیمه نموده است اما این به آن معنا نیست که دشمن دست از توطئه ودسیسه چینی علیه ایران اسلامی بردارد از این رو امروز وظیفه داریم با انتقال فرهنگ ایثار وشهادت به جوانان  که میراث گرانسنگ دوران دفاع مقدس است همواره اماده رویارویی با دشمنان قسم خورده این ملت باشیم.

 ‹‹محمد رضا قره خانی ››افزود:اقتدار ایران اسلامی در عرصه بین الملل ،برگزاری موفق اجلاس تهران وپیشرفت های علمی نظام اسلامی به برکت دفاع مقدس وخون شهدا حاصل شده است از این رو در ادامه راه خویش که همان  مسیر روشن وسعادت بخش امام راحل(ره) وشهدای گرانقدر است باید با انسجام وتبعیت از ولایت فقیه به قله های عزت وافتخار دست بیابیم.

وی افزود:فرهنگ دفاع مقدس ملت ایران امروز به برکت خون شهدا مرزهای جغرافیایی ارا درنوردیده است ودر تمام دنیا  فرهنگ ایثار وشهادت نهادینه شده است ونمونه بارز ان پیروزی مبارزان لبنانی وفلسطینی در جنگ های 33روز ه و22روزه غزه می باشد.

وی در ادامه برگزاری باشکوه مراسمات وبرنامه های این ایام را وظیفه ای همگانی عنوان کرد وخواستار مشارکت فعال تمامی دستگاههای اجرایی در تمامی برنامه ها شد.

 

[ ۱۳٩۱/٦/٢٠ ] [ ۱٠:۳٦ ‎ب.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]