پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

معارفه فرمانده جدید سپاه کلات توسط جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع)

کلات،قربانیان/

جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع)خراسان رضوی در مراسم معارفه فرمانده جدید سپاه کلات طی سخنانی گفت: ایران اسلامی امروز به کانون توجه محافل بین المللی تبدیل شده است چراکه ندای عدالتخواهی وحق طلبی ملت ایران در راستای دفاع از حوق مظلومان در دنیا طنین انداز شده است.

‹‹سردار قیاثی››افزود:آمریکا واسرائیل از ابتدای پیروزی انقلاب وبویژه در دوران دفاع مقدس دشمنی خود با ملت ایران را به اثبات رساند وپس از جنگ نیز عناد ودشمنی خود را افزایش داده است وبا تهاجم فرهنگی ونرم وتحریم های ظالمانه به دنیال ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند اما به فضل الهی وبه همت مردم ولایتمدار ایران اسلامی تمامی توطئه ها ی انان به شکست منجر خواهد شد.

وی افزود:دوران دفاع مقدس وحماسه آفرینی های فرزندان روح الله  کشور ما را از دسیسه  های شیطانی  وتوطئه های  دشمنان مصون نگه داشته واجازه حضور فیزیکی  در این کشور الهی را از انان سلب کرده است وعزت واقتدار را به این نظام الهی بخشیده است.

وی افزود:تحریم های دشمنان ومحاصره اقتصادی ملت ایران ملت ما را در مسیر خودکفایی  ثابت قدم کرد وبه لطف خد اوند متعال ایران اسلامی مهد فناوری وتولید علم در دنیا است.

وی در ادامه از فعالت های سرهنگ ایزدی فرمانده اسبق بسیج سپاه کلات قدر دانی وسرگرد موسی ابراهیمی را به عنوان فرمانده جدید سپاه کلات معرفی نمود.

[ ۱۳٩۱/٦/٢٠ ] [ ۱:۱٦ ‎ق.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]