پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

سرپرست جدید اداره آب روستایی کلات معرفی شد

از راست به چپ(نوروز افروند- رحمت الله رشید-دانشگر)

در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، سرپرست جدید امورآب و فاضلاب روستایی شهرستان کلات معرفی شد.


  مهندس دانشگر در این مراسم، با اشاره به خدمت بی منت به مردم روستاهای استان گفت: تغییر مدیریت می تواند خدمت رسانی به مردم را بهبود بخشد.

   وی سقایی روستاییان را افتخاری دانست که نصیب کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی شده است که همه همکاران باید از این فرصت، نهایت استقاده را در جهت خدمت بی منت به این قشر زحمتکش ببرند.

   در ادامه این مراسم، نوروز افروند به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی کلات  معرفی و از زحمات و خدمات رحمت ا.. رشید، مدیر قبلی این امور تجلیل به عمل آمد.

   گفتنی است، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی در بخشی از حکم خود، آورده است: «جناب آقای نوروز افروند احتراماً بدینوسیله، جنابعالی را که از نیروهای مؤمن، متعهد و با تجربه اجرائی و ستادی می باشید به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کلات  منصوب می نمایم. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از تجربیات قبلی و با استفاده از توان و همکاری همکاران و تعامل با مسئولین محترم شهرستان و ستاد استان در انجام وظایف محوله خدمت رسانی مناسب و مؤثر به جامعه عزیز روستائیان وتحقق اهداف وبرنامه های شرکت موفق وموید باشید.»

[ ۱۳٩۱/٥/٢٧ ] [ ٩:٤٥ ‎ب.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]