پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

تبلیغ زودهنگام کاندیداهای احتمالی تذکر داده می شود

فضای انتخاباتی پرشورتر خواهد شد
خراسان رضوی - مورخ چهارشنبه 1390/05/19 شماره انتشار 17905
 

رئیس ستاد انتخابات استان خراسان رضوی گفت: با ورود کاندیداها به حوزه های دوازده گانه استان، فضای انتخاباتی پرشورتر خواهد شد.

محمد غفاری در گفت وگو باایسنا اظهار داشت: جریان های سیاسی به خصوص اصولگرایان در دسته های متفاوتی در حال رایزنی بوده و در تلاشند فضای پر شورتری را رقم بزنند. وی افزود: در ستاد انتخابات استان با توجه به انتصاب کمیته های مختلف، رصد فعالیت حوزه ها با نظارت بر استعفای مسئولان طبق ماده ۲۹ قانون انتخابات در حال پیگیری است و در جلسات هفتگی نیز بر فعالیت کاندیداها نظارت می شود. غفاری اظهار داشت: گاهی لازم است اقدامات خلاف قانون همچون تبلیغ زودهنگام کاندیداهای احتمالی تذکر داده شود که این تذکرات به فرمانداری ها داده می شود تا از این طریق به کاندیداها اعلام شود. معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان رضوی در مورد آرایش سیاسی کاندیداها نیز عنوان کرد: اصلاح طلبانی که در انتخابات شرکت خواهند کرد به دو شکل وارد انتخابات می شوند؛ دسته اول افرادی هستند که با تابلوی اصلاحات وارد می شوند که متشکل از کاندیداهای سفید و ناشناخته اند و دسته دوم اصلاح طلبانی هستند که بدون تابلو و به صورت انفرادی شرکت می کنند.

وی تصریح کرد: جریان فتنه گر و اصلاح طلبانی هم که در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری مرزبندی خودشان را با جریان برانداز روشن نکردند، در واقع صلاحیتشان از دیدگاه مردم رد شده است.

  

[ ۱۳٩٠/٥/٢٠ ] [ ۱۱:٠٢ ‎ب.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]