پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان کلات برگزار گردید

مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان کلات امروز 26مردادماه  همزمان با سالروز  آزادی این عزیز ان با حضور امام جمعه وفرماندار وخانواده های معزز آزادگان برگزار شد.

لطفا ادامه مطلب


کلات،قربانیان/

امام جمعه کلات در این مراسم طی سخنانی صبر واستقامت آزادگان در اسار تگا ههای رژیم صدام را در پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس مهم ارزیابی کرد وافزود: آزادگان سند افتخار ملت ایران  واسوه صبر وشکیبایی در جامعه محسوب می شوند چراکه آنان در سخت ترین شرایط وفاداری خود به نظام اسلامی وامام راحل (ره) را در معرض نمایش جهانیان گذاشتند وروحیه نیروی های عراقی را با  پایبندی به ارزش های اسلامی تضعیف کردند.

‹‹حجت الاسلام قلی زاده››افزود:این عزیزان در زندان بعثی‌ها علاوه بر دوری از وطن متحمل شکنجه جسمانی و بدتر از آن متحمل شکنجه شدید روحی شده‌اند که بر همه ما بعنوان وظیفه دینی فرض است هر آنچه که در طبق اخلاص داریم برای این عزیزان و خانواده محترمشان انجام دهیم.

وی افزود:ثبت وضبط خاطرات آزادگان وانتقال رشادت ها ی این عزیزان به جوانان ونوجوانان  ضروری است چرا که با بیان این خاطرات جوانان ما با مخاطراتی که این کشور در طول پیروزی انقلاب اسلامی با ان مواجه شده وسختی ها ومرارت هایی که ملت ایران در دفاع از نظام اسلامی متحمل شده اند آشنا می شوند  وعزم واراده آنها  در حفظ وحراست از کیان اسلامی تقویت خواهد شد.

وی افزود: راه اندازی یک سایت ویا حداقل یک وبلاگ برای بیان خاطرات ومعرفی آزادگان شهرستان کلات ضروری به نظر می رسد.

[ ۱۳٩۱/٥/٢٥ ] [ ۱۱:٤٩ ‎ب.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]