پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

برگزاری اولین محفل انس با قر ان در شهر لاین

اولین محفل انس با قران با حضور 2تن از قاریان برجسته بین المللی به همت دفتر امام جمعه کلات  ‘اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کلات  وبا همکاری کانون فرهنگی شهدای هزار مسجد در حسینیه شهدای لاین نو با حضور مردم ومسئولان در فضای سرشار از معنویت  برگزار گردید.

میهمانان ویژه مراسم: خانواده های معزز شهدا-امام جمعه-فرماندار -ریاست دادگستری ودادستان  بودند

برای اطلاع از سخنان امام جمعه معزز کلات ادامه مطلب را ملاحظه بفرمایید.


کلات،قربانیان/ محفل انس با قرآن در مرکز دهستان هزار مسجد به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی وکانون فرهنگی شهدای این دهستان با حضورمصطفی ملکی ومسعود کریمی2تن ازقاریان برجسته بین المللی در مسجد لاین نو برگزار گردید. امام جمعه کلات طی سخنانی در این مراسم قرآن را کتاب قانون وراهنمای زندگی تمام بشریت عنوان کرد وافزود: ما هرچه داریم از سایه سار کتاب عظیم الهی است وتوجه به مفاهیم وروشنگرانه قران انسانها را به سو ی سعادت رهنمون می سازد.

 «حجت الاسلام قلی زاده»افزود: جذب جوانان به محافل قرآنی بیمه کننده آنان از توطئه ها ی شیاطین ودشمنان نظام اسلامی است چرا که توسل به قرآن تمامی دسیسه های آنان را نقش بر آب می سازد وانها را در رسیدن به توطئه های شوم باز می دارد.

2نفر وسط از چپ هادی اسماعیلی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کلات وعلی اصغر ضیایی کارشناس امور فرهنگی اداره ارشاد اسلامی ومجری مراسم  که زحمات فراوانی برای برگزاری این مراسم متحمل شدند  از این رو براشون ارزوی موفقیت می کنیم

[ ۱۳٩۱/٥/۱٥ ] [ ٥:٢٧ ‎ب.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]