پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

اظهارات فرماندار کلات در جلسه عفاف وحجاب

فرماندار کلات در جلسه عفاف وحجاب شهرستان بر تحکیم بنیان های خانواده تاکید کرد

لطفا ادامه مطلب


کلات،قربانیان/

فرماندار کلات در جلسه عفاف وحجاب شهرستان که به منظور تبیین اجرای طرح میان مدت ترویج فرهنگ عفاف وحجاب در شهرستان برگزار گردی طی سخنانی با تاکید بر تحکیم بنیان های خانواده گفت:دشمنان نظام اسلامی در جبهه فرهنگی با ملت ایران نظام خانواده را هدف تهاجم خویش قرارداده اند وبه دنبال این هستند که نظام اسلامی را از درون خانواده ها وبا ضربه زدن به فرزندان ما به شکست بکشانند.

محمد رضا قره خانی افزود:با تحرکات وتوطئه های دشمنان نظام اسلامی علیه جوانان نوجوانان ما  متاسفانه سن بلوغ در کشور ما به زیر 12سال رسیده این در حالی است که سن ازدواج به26سال رسیده است که این امر زنگ خطر را برای خانواده ها به صدا در اورده است.

وی افزود: همه دستگا ها وخانواده ها امروز در قبال فرزندان این مرز وبوم مسئول هستند از این روبا احساس مسئولیت وبا تکیه بر اموزه های دینی با ترویج فرهنگ عفاف وحجاب با طرح های شوم دشمنان اسلام مقابله کنند چرا که بی عفتی وبی حجابی سبب تزلزل پایه های خانواده ومنجر به فروپاشی آن می شود.

وی افزود:رعایت عفت  وپاکدامنی مختص به جنسیت خاصی نیست لذا آقایان وبانوان بایستی شئونات اسلامی را در جامعه در موضوع عفاف وحجاب رعایت کنندچراکه حفظ عف وحجاب ارزش است وبه انسان ارامش می بخشد.

وی با اشاره به ورود حجم بالای گردشگران به شهرستان گفت : در راستای ترویج فرهنگ عفاف وحجاب درتفرج گاه های شهرستان اقدامات ارشادی  وقانونی در برابر اندک مظاهر بد حجابی وبی حجابی انجام گرفته است وفضای لازم برای آرامش خانواده ها با همکاری مردم و تمامی دستگاهای مسئول فراهم است .

فرماندار کلات در ادامه بر استفاده از توان وظرفیت روحانیون مستقر در شهرستان در راستای تبیین فرهنگ عفاف وحجاب تاکید کرد واز مدیران ادارات خواست نشست های مستمر ی با کارکنان خود در راستای نهادینه کردن این فرهنگ مهم داشته باشند.

[ ۱۳٩۱/٥/٤ ] [ ۱٢:٤٩ ‎ق.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]