پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

سخنرانی امام جمعه کلات در مراسم سالگرد شهدای گمنام درگز

امام جمعه شهرستان کلات به همراه فرماندار وفرمانده سپاه ونماینده ولی فقیه سپاه شهرستان کلات در مراسم گرامیداشت اولین سالگرد  شهدای گمنام در شهرستان در گز حضور یافت.......لطفا ادامه مطلب


 امام جمعه  کلات در این مراسم  طی سخنانی به جایگاه شهیدد رقرآن مجید اشاره نموده واظهار داشت:مقام شهدا به قدری رفیع وبلند مرتبه است که به فرموده قرآن کریم  انسانهای زنده آن را درک نمی کنند.

وی در بخش دیگر ی از سخنان خود به نقل چند خاطره از زمان دفاع مقدس پرداخت  وافزود:شهدا برای دفاع از اسلام به فرمان ولی فقیه شان از همدیگر سبقت می گرفتند واز کشته شدن باکی نداشتند.

وی افزود: تبعیت از ولایت فقیه را باید از شهدا درس بگیریم شهدا فقط ادعای  ولایت مداری نمی کردند ودم از ولایت فقیه نمی زدند بلکه بطور عملی به ولایت فقیه اعتقاد داشتند وبرای آن جان میدادند .

وی افزود: متاسفانه در زمان ماکسانی هستند که بادم زدن از ولایت فقیه در مقابل ولی فقیه ایستاده اند.

 حجت الاسلام قلی زاده در ادامه بااشاره به شعار سال تصریح کرد: مسئولین به جلسه وبنر نویسی برای سال تولید ملی اکتفا نکنند بلکه با تشویق مردم به خرید کالاهای داخلی زمینه سر مایه گذاری بخش خصوصی  را فراهم نمایند تا زمینه کار  برای انبوه بیکاران به ویژه تحصیل کرد ها فراهم شود.

[ ۱۳٩۱/٢/۱٩ ] [ ٦:٥٥ ‎ب.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]