پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

انتخابات در آیینه خراسان

 
نامزدهای جبهه پایداری مشهد معرفی شدند؛ لیست جبهه متحد 5 نفره شد
خراسان - مورخ یکشنبه 1390/11/30 شماره انتشار 18058
 

محمد جواد رنجبر- مسئول کمیته استان های جبهه پایداری انقلاب اسلامی فهرست نهایی نامزدهای این جبهه در خراسان رضوی را همان گونه که در سایت جبهه منتشر شده، اعلام کرد. دکتر علی اصغر زارعی شب گذشته درگفت وگو با خراسان در این باره اظهار داشت: همانطور که در سایت جبهه نیز اعلام شده است،......لطفا ادامه مطلب


سید امیر حسین قاضی زاده، سید هاشم بنی هاشمی، حجت الاسلام حسین زاده بحرینی، انسیه غفوری شعرباف و جواد کریمی قدوسی نامزدهای جبهه پایداری در حوزه انتخابیه مشهد و کلات را تشکیل می دهند. وی افزود: نامزدهای جبهه پایداری درحوزه های انتخابیه شهرستان های خراسان رضوی نیز همان طور که در سایت جبهه منتشر شده، به این شرح است: گناباد (حجت الاسلام محمد رجایی)، کاشمر (حجت الاسلام یعقوبی)، فریمان و سرخس (محمد دوست)، نیشابور (معدنی) سبزوار (نجم آبادی و داورزنی)، درگز (صادقی)، خواف و رشتخوار (امیر کلالی)، چناران و طرقبه (دهقان)، تربت حیدریه (خسروی) و تربت جام و تایباد (اسداللهی). این عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در مورد اعلام نشدن نامزد این جبهه در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج و نیز معرفی یک نامزد برای نیشابور هم گفت: این موارد را شورای استانی جبهه پایداری در خراسان رضوی به جمع بندی نرسیده اند.

 

سخنگوی جبهه متحد اصولگرایان استان: فهرست مشهد همچنان ۵نفره است

سخنگوی جبهه متحد اصولگرایان خراسان رضوی گفت: فهرست نامزدهای این جبهه در مشهد همچنان ۵نفره است. جواد آرین منش شب گذشته و پس از انتشار خبر ۷نفره شدن فهرست مشهد که روز گذشته به نقل از دهقان عضو شورای داوری جبهه متحد اصولگرایان خراسان رضوی در صفحه ۲روزنامه خراسان منتشر شد، در تماس با خبرنگار خراسان افزود: آنچه که در مورد فهرست ۷نفره اعلام شد و مورد تایید جبهه متحد اصولگرایان قرار گرفت، پیشنهاد اولیه ای بود که هیئت داوری به دلیل این که اضلاع سه گانه اصول گرایان در استان یعنی جمعیت رهپویان، جبهه پیروان خط امام و رهبری و جبهه پایداری در این ۷نفر اشتراک داشته باشند و صرفا یک فهرست ارائه شود، مطرح کرد. وی ادامه داد: اما از آنجایی که جبهه پایداری در ادامه راه، آمادگی مشارکت و ارائه یک فهرست را نداشت و خواستار ارائه فهرست مستقل بود و برای مشهد نیز فهرست ۴نفره ای از سوی این جبهه اعلام شده است، دیگر فهرست ۷نفره مشترک موضوعیتی نداشت و لذا در بررسی های نهایی که دو ضلع جبهه پیروان خط امام و رهبری و جمعیت رهپویان و هیئت داوری در آن اشتراک داشتند، در نهایت به لیست ۵ نفره ای که قبلا اعلام شده، رسید. سخنگوی جبهه متحد اصولگرایان خراسان رضوی اظهار داشت: متعاقب فهرست ۷نفره، فهرست ۵نفره که به تایید نهایی رسیده بود به همراه پیشنهاد شهرستان‌ها، به تهران ارسال شد که آن لیست ۵نفره هم مورد تایید جبهه قرار گرفته و امروز (روز گذشته) دکتر ولایتی پس از انتشار این فهرست ۷نفره، از موافقت شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان با فهرست ۵نفره خبرداد.

[ ۱۳٩٠/۱۱/۳٠ ] [ ٤:٤٧ ‎ب.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]