پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

فهرست نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در مشهد ۷ نفره شد

 
فهرست نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در مشهد ۷ نفره شد
خراسان - مورخ شنبه 1390/11/29 شماره انتشار 18057
 

محمدجواد رنجبر - در حالی که مردم مشهد و کلات، باید ۵ نماینده را راهی مجلس کنند و پیش از این نیز فهرست ۵ نفره نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان برای این حوزه انتخابیه به صورت قطعی اعلام شده بود، روز گذشته فهرست ۷ نفره نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان برای حوزه انتخابیه مشهد و کلات اعلام شد.

لطفاادامه مطلب


یکی از اعضای شورای داوری جبهه متحد اصولگرایان خراسان رضوی شب گذشته در این باره به خراسان گفت: شورای داوری جبهه متحد اصولگرایان خراسان رضوی ابتدا اسامی ۷ نفر و سپس اسامی ۵ نفر را به عنوان نامزدهای این جبهه در حوزه انتخابیه مشهد و کلات اعلام کرد. اما بر اساس نظرسنجی ها و مصالح استان، جبهه متحد اصولگرایان به این نتیجه رسید که اسامی ۷ نامزد را برای حوزه انتخابیه مشهد و کلات اعلام کند و مردم می توانند ۵ نفر از آنان را انتخاب کنند. محمد دهقان افزود: جواد آرین منش، سیدهاشم بنی هاشمی، حجت الاسلام حسین زاده بحرینی، سیدامیرحسین قاضی زاده، انسیه غفوری شعرباف، علی مولوی حقیقی و جواد کریمی قدوسی، ۷ نامزد جبهه متحد اصولگرایان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات هستند که اسامی این نامزدها به صورت قطعی در شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان کشور مورد تأیید قرار گرفته است. وی درباره نامزدهای قطعی این جبهه در ۱۱ حوزه انتخابیه دیگر خراسان رضوی هم اظهار داشت: تا کنون اسامی نامزدها در ۷ حوزه انتخابیه از این تعداد، تأیید شده است که به این شرح است: حوزه انتخابیه نیشابور (حسین سبحانی نیا)، حوزه انتخابیه سبزوار (علی بروغنی)، حوزه انتخابیه کاشمر (محمد اسماعیل نیا)، حوزه انتخابیه درگز (حسین محمدزاده)، حوزه انتخابیه چناران (محمد دهقان)، حوزه انتخابیه تربت حیدریه (محمدعلی رضایی) و حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد (غلامرضا اسداللهی).

او افزود: اسامی قطعی یک نامزد دیگر در حوزه های انتخابیه نیشابور و نیز سبزوار و همچنین اسامی نامزدهای چهار حوزه انتخابیه فریمان و سرخس، خواف و رشتخوار، قوچان و فاروج و نیز گناباد و بجستان هم که ۶ نامزد می شوند طی ۲، ۳ روز آینده اعلام می شود. وی دلیل قطعی نشدن اسامی نامزدها در چهار حوزه انتخابیه مذکور را نزدیک بودن میزان مقبولیت نامزدهای اصولگرا با یکدیگر دانست.

[ ۱۳٩٠/۱۱/٢٩ ] [ ٥:٤٦ ‎ب.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]