پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

جلسه توجیهی بازرسان انتخابات در کلات برگزارشد

جلسه توجیهی بازرسان انتخابات مجلس نهم در فرمانداری کلات برگزار شد فرماندار کلات طی سخنانی گفت: انتخابات یکی از برکات نظام اسلامی است که به مردم هدیه داده شده است واز این طریق مردم مستقیما وبی واسطه در تدوین قوانین نقش اساسی را برعهده  می گیرند .

دوستان عزیز لطفا برای اطلاع از جزئیات بیشتر ادامه مطلب را ملاحظه بفرمایید.


قربانیان کلات /

جلسه توجیهی بازرسان انتخابات مجلس نهم در فرمانداری کلات برگزار شد فرماندار کلات طی سخنانی گفت: انتخابات یکی از برکات نظام اسلامی است که به مردم هدیه داده شده است واز این طریق مردم مستقیما وبی واسطه در تدوین قوانین نقش اساسی را برعهده  می گیرند .

وی افزود : نظام اسلامی بر مبنای اندیشه  های  اسلامی وقرآنی بنا شده است ومردم با انتخاب نمایندگان اصلح ومومن  وانقلابی بر پایه واساس  بودن اندیشه ها وتفکرات ناب اسلامی  در قانو ن گذاری ها تاکید  می کنند .

وی افزود : وظیفه مجریان انتخابات وبویژه بازرسان است که به  برگزاری انتخابات سالم   کمک کنندو  از آراء مردم صیانت نمایندزیرا دشمنان برگزاری سالم انتخابات را یک تهدید بزرگ برای ماهیت خویش می داند ودر تلاش است در روند برگزاری انتخابات  مشکل ایجاد کند وبا القائات بی اساس سعی در وارونه جلوه دادن انتخابات می کند وفضا کشور را متشنج کند اما ملت بزرگ  و زمانشناس و ولایتمدارایران  اسلامی به تبلیغات دشمنان  توجهی ندارند وبا تبعیت محض از ولایت فقیه   وحضور میلیونی  در پای صندوق های رای توطئه ها ودسیسه های دشمنان اسلامی را خنثی خواهند کرد.

وی افزود : ایران اسلامی مردمی ترین کشور جهان است چرا که   تمامی  ارکان اصلی کشور بارای مستقیم  مردم انتخاب می شود  وهینک به الگوی بسیاری از کشور های جهان تبدیل شده است واز سوی دیگر گفتمان عدالت خواهانه نظام اسلامی ایران تمامی معادلات جهانی را بر هم زده است و در آینده نزدیک شاهد فروپاشی پایه های حکومت های استکباری خواهیم بود .

فرماندار کلات در ادامه خاطر نشان کرد : شهرستان کلات آمادگی لازم برای  برگزاری انتخابات  را دارد واز این رو 900نفر آماده برگزاری این همایش بزرگ ملی هستند .

 رئیس هیات بازرسی انتخابات در کلات هم طی سخنانی گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کرد وتشکیل هیات های بازرسی در بخش ها ی مرکزی وزواین خبر داد وافزود :هیات بازرسی شهرستان آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات را دارد وتا کنون هیچ گونه تخلف انتخاباتی در شهرستان  کلات  روی نداده است .

امام جمعه کلات  هم در این جلسه با استناد  به آیات وروایات گفت:  در دین اسلام به امر نظارت توجه خاصی شده است وخداوند متعال ،انبیاء الهی  وائمه اطهار (ع)،فرشتگان الهی وزمین وزمان بر اعمال ورفتار انسانها  نظارت دارند واز این رو وظیفه شما عزیزان است که بر آنچه که بعنوان وظیفه به شما محول شده است دقت ونظارت داشته باشید واز حقوق مردم واز مطالبات مردم صیانت کنید .

وی افزود:در جمهوری اسلامی  انتخابات مظهر اراده مردم در تعیین سرنوشت است وبر مبنای دین واخلاق بنا شده است وبه هیچ عنوان امری  فرمایشی نیست اما در غرب انتخابات  امری فرمایشی است واخلاق زیر پا گذاشته می شود واثری از نقش آفرینی مردم نیست .

وی افزود : دشمنان اسلام از انتخابات ایران اسلامی  وحضور مردم در صحنه دفاع از ارزشهای اسلامی هراس دارند  وبه دنبال کم رنگ کردن مشارکت مردم درتعیین  سرنوشت  خویش است اما ملت هوشیار ایران با حضور میلیونی باز هم دنیا را مات ومبهوت همدلی وانسجام خویش خواهند ساخت .

 

[ ۱۳٩٠/۱۱/٢٥ ] [ ٥:۳٦ ‎ب.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]