پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

عضوشورای داوری اصولگرایان خراسان اعلام کرد:

لیست های منتسب به جبهه متحد اصولگرایی در سایت ها کذب است

عضو شورای داوری جبهه متحد اصولگرایان استان های خراسان رضوی ، جنوبی و شمالی گفت:جبهه متحد اصولگرایان در حال مذاکره با  شخصیتهای تاثیرگزار در جهت رسیدن به لیست واحد  می باشد ، اما تا به امروز لیست جبهه متحد اصولگرایان در استان  خراسان نهایی نگردیده است.

علی مولوی حقیقی ، در پاسخ به این سئوال که «خبرهایی در برخی سایتها دیده شده است که8+7 یا همان جبهه متحد اصولگرایان فهرست نهایی خود را در مشهد مشخص کرده و یک سایت اینترنتی لیستی را منتشر  و به جبهه متحد اصولگرایان نسبت داده آیا چنین لیستی مورد تایید شماست؟» گقت: لیست‌ منتشره که به جبهه متحد اصولگرایان نسبت داده شده از اساس کذب محض است. 
عضو شورای داوری جبهه متحد اصولگرایان خراسان با ابراز گلایه از کسانی که لیستی را به عنوان فهرست نهایی اصولگرایان در اینترنت مطرح کردند، گفت: نمی‌دانیم چرا برخی افراد با مطرح کردن مباحث کذب با اعتبار اصولگرایان بازی می‌کنند.
علی مولوی گفت: برخی اخبار نادرست و غیر واقعی درباره لیست جبهه متحد اصولگرایان هیچ کمکی به وحدت و گفتمان اصولگرایی نخواهد کرد.
وی در پایان خاطرنشان ساخت: مردم به شایعات توجهی نکنند و  هر زمان لیست نهایی شود رسما از سوی جبهه متحد اصولگرایان و سخنگوی جبهه متحد اعلام خواهد شد.

[ ۱۳٩٠/۱۱/۸ ] [ ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]