پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

خطبه های نماز جمعه امروز شهر کلات

شهر کلات -  امام جمعه :حجه الاسلام  عباسعلی قلی زاده

دوستان عزیز برای اطلاع از جزئیات بیشتر ادامه مطلب را ملاحظه بفرمائید.با تشکر


شهر کلات -  امام جمعه :حجه الاسلام قلی زاده /قربانیان

امام جمعه شهر کلات در خطبه اول نماز  در ادامه سلسلسه مباحث مربوط به حادثه عاشورا گفت : یکی از درسهای قیام امام حسین (ع) در روز عاشورا تبدیل تهدید ها به فرصت بود زیرا این کاربزرگ  تنها از عهده انسانهای مومن ومتدین وکسانیکه توکل شان به خدای متعال است بر می ید.

وی افزود :  افشا شدن چهره واقعی یزید وحکومت ظالمانه او ،آشکار  شدن چهره نفاق  ، امربه معروف ونهی از منکر وارشاد سپاه گمراه یزید  با تاکیه بر اندیشه های  اسلام ناب محمدی (ص)،توسل به ذکر الهی وخواندن دعاوقرآن در تمامی لحظات، از درسهای بزرگ نهضت  عاشورا  بود .

حجه الاسلام قلی زاده  در خطبه دوم نماز  اظهار داشت : با توجه به تحریمهای که دشمن علیه ایران اسلامی اعمال نموده ودر دستور کار قرار داده است از این رو ضرورت دارد دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی از تمام توان داخلی وخارجی خویش در راستای خنثی سازی این هجمه ها که بیشتر تبلیغاتی است  بر اساس  سه اصل عزت ،حکمت ومصلحت استفاده کند .

وی با اشاره به سالگرد واقعه کشف حجاب  افزوتصریح کرد :صدور فرمان اجرای کشف حجاب توسط رضا خان بزرگترین جنایت او علیه اعتقادات دینی ملت ایران بود که البته کیفر جنایات خویش را این دنیا دید ودر آخرت هم بایدپاسخگوی خیانت باشد.

وی همچنین به رزمایش ولایت 90پرداخت وافزود :رزمایش ولایت 90افتخار دیگری برای ملت ایران وکشورهای منطقه است چرا که ملت ایران با هیچ کشوری دشمنی ندارد ودشمن واقعی همه ما آمریکا ی جنایتکار است که به دنبال چپاول گری است .

[ ۱۳٩٠/۱٠/۱٦ ] [ ۱۱:٥٧ ‎ق.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]