پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی باولایت تاشهادت

استراتیژی ومحور برنامه های جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی توسط علیرضا زاکانی دبیر کل جمعیت ورئیس ستاد انتخابات جبهه متحد اصولگرایان کشور تشریح شد

برای اطلاع از دیدگاه ها وسخنرانی های اعضای این جمعیت ولائی واصولگرا می توانید به ادرس اینترنتیwww.rahee.netمراجعه فرمائید

ضمنا در ادامه مطلب بخشی از سخنان جناب آقای دکتر زاکانی را در خصوص انتخابات ملاحظه بفرمائید


دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در مورد برنامه های انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان گفت: اولویت‎‎های انتخاباتی مجلس نهم سه وجهی است. ابتدا پیروزی در انتخابات مجلس که با بهره‎گیری از همه ظرفیت‎های اصول‎گرایان رقم خواهد خورد و بالطبع وحدت پیرامون اصول و ارزش‎‎ها مقدمه آن خواهد بود.

وی افزود: دوم انتخاب عناصر شایسته و نامزد‎های متعهد، توانمند و خدمتگزار، که پایه تشکیل مجلسی انقلابی، متخصص و خادم مردم را فراهم خواهند کرد و نهایتا شکل‎گیری مجلسی با برنامه و هماهنگ که موجب کارآمدی بیشتر نظام اسلامی خواهد شد. مجلس جایگاهی ممتاز در نظر امام خمینی و مقام معظم رهبری برای عبور از گردنه‎‎های سخت انقلاب دارد.

زاکانی اضافه کرد: ما در انتخابات با رقبای با برنامه و سرسختی از عوامل نظام سلطه، عناصر فتنه و وابستگان جریان انحرافی مواجهیم. شرایط سخت پیش‎رو به ما حکم می‎کند که با بهره‎گیری از همه ظرفیت‎های اصول‎گرایان و به‎طور منسجم در انتخابات شرکت کنیم و وحدت را پاس داشته و با هم‎فکری و مشارکت فعال، زمینه همکاری در رسیدن به هر سه هدف ذکر شده را فراهم آوریم.

رئیس ستاد انتخابات جبهه متحد اصولگرایان در تحلیل وضعیت موجود گفت: شرایط داخلی، منطقه‎ای و جهانی امروز بسیار حساس است، چراکه نهضت بیداری اسلامی در کشور‎های منطقه و اعتراضات عمومی مستضعفین در غرب، به‎ویژه در انگلیس و آمریکا، فصل جدیدی از هماوردی نظام سلطه با نظام اسلامی را به‎وجود آورده است.

[ ۱۳٩٠/٩/۱٠ ] [ ۱٠:٠٦ ‎ب.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]