پایگاه اطلاع رسانی شهرستان کلات نادری- وبلاگ گزارشگر وخبرنگار روزنامه خراسان

موضوعات این وبلاگ پیرامون اخبار و رویدادها ومسائل سیاسی -اجتماعی شهرستان کلات می باشد

خطبه های نماز عبادی -سیاسی جمعه 9/7/1390شهرکلات

حجت الاسلام والمسلمین قلی زاده امام جمعه کلات ضمن تبریک دهه کرامت به بیان گوشه هایی از زندگانی حضرت فاطمه معصومه(س) پرداخت و گفت: این حضرت از چنان شجاعتی برخوردار بود که برای معرفی و آشکار کردن چهره منافقانه بنی عباس از مدینه هجرت کرد و در مسیر حرکتشان علیه حکومت ستمگر بنی عباس افشاگری کرد که بر آنان سخت و دشوار آمد لذا راه را بر آن بانو بستند و یاران و همراهان آن حضرت را به شهادت رساندند.

 


کلات- امام جمعه: حجت الاسلام قلی زاده

حجت الاسلام والمسلمین قلی زاده  امام جمعه شهر کلات ضمن تبریک دهه کرامت به بیان گوشه هایی از زندگانی حضرت فاطمه معصومه(س) پرداخت و گفت: این حضرت از چنان شجاعتی برخوردار بود که برای معرفی و آشکار کردن چهره منافقانه بنی عباس از مدینه هجرت کرد و در مسیر حرکتشان علیه حکومت ستمگر بنی عباس افشاگری کرد که بر آنان سخت و دشوار آمد لذا راه را بر آن بانو بستند و یاران و همراهان آن حضرت را به شهادت رساندند.

امام جمعه شهرستان کلات با اشاره به هفته نیروی انتظامی گفت: مردم از نیروی انتظامی توقع دارند که در کنار حفظ اقتدار و هوشمندی و تأمین امنیت، قانونمداری و متانت در برخورد با مردم را رعایت کند. امروز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی سرآمد پلیس جهان در توجه به اخلاق و دستورات دین است و مانند آن را نداریم.

وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی مدارس، حوزه ها و دانشگاه ها گفت: شروع مجدد سال تحصیلی و حضور افراد در مدارس، دانشگاه ها و حوزه های علمیه، زندگی مجدد جامعه را نوید می بخشد.

امام جمعه شهرستان کلات از مسئولان ذی ربط خواست در راستای تأمین مسکن بیش از ۴۰۰ دانشجو چاره اندیشی کنند.

[ ۱۳٩٠/٧/٩ ] [ ٩:٤۱ ‎ق.ظ ] [ خبرنگار ]

[ نظرات () ]